سفارش تبلیغ
صبا ویژن

لباس سپاه سایه روشن

لباس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از محصولات سایه روشن می باشد که با کیفیت بالا و قیمت ارزان به مشتریان عزیز ارائه می شود. لباس سپاه سایه روشن در انواع سایزبندی و برای کلیه نیروهای زمینی، هوایی و دریایی مهیا شده است. کیفیت دوخت این لباس ها بسیار بالا و از وزن پایینی برخوردار است. لباس سپاه یونیفرم مخصوص افراد سپاهی در صنعت دفاعی کشور می باشد که با جنس پارچه مرغوب و با دوام بالا به مشتریان عزیزمان ارائه می شود. مزیت سایه روشن دو دهه سابقه کاری در فروش لباس سپاه با کیفیت مرغوب می باشد. لباس سپاه نیز مانند لباس ارتش، لباس نیروی انتظامی در انواع طرح های پلنگی، چریکی، دیجیتالی و کامپیوتری موجود می باشد که از قیمت پایینی برخوردار است. ما در فروش این محصول تخفیفی ویژه برای مشتریان در نظر گرفته ایم.

قیمت لباس سپاه

قیمت لباس سپاه به موارد زیر بستگی دارد:

  1. نوع پارچه ای که در دوخت لباس به کار رفته است: انواع پارچه های ترگال ساده، پارچه کتان در انواع مختلف، پارچه گورتکس و پارچه برزنتی انواع پارچه های نظامی می باشند که دارای مقاومت بالا با ضخامتی مناسب جهت دوخت لباس سپاه استفاده می شوند.
  2. نوع دوخت لباس نظامی: هرچه لباس سپاه از کیفیت دوخت بالاتری برخوردار باشدریال قیمت آن در بازار بیشتر و اکثر تولیدی ها این لباس ها را با کیفیت دوخت بالایی به فروشندگان عرضه می کنند. انواع طرح ها بر روی لباس سپاه با لیزر و نور مرئی روی سطح لباس نقش بسته می شود. این طرح و رنگ لباس با شستوشوی زیاد از بین نرفته و در برابر نورخورشید از خود مقاومت خوبی نشان می دهد.

کیفیت لباس نظامی اعم از لباس ارتش، لباس سپاه و لباس نیروی انظامی به درجه کیفی هریک از موارد بالا بستگی دارد. در سایه روشن ما سعی می کنیم لباس سپاه را با کیفیت دوخت بالا و قیمت مناسب به همراه تخفیف ویژه ارائه کنیم. مزیت ما سابقه کاری ما در زمینه فروش کلیه تجهیزات نظامی می باشد. مفتخریم تا به شما عزیزان خدمت رسانی بکنیم. مشتریان ما در کنار خرید لباس سپاه معمولا اورکت و پوتین های سربازی هم خریداری می کنند. این پوتین ها و اورکت های چریکی در انوا سایزبندی به مشتریان عزیزمان ارائه می شود.