سفارش تبلیغ
صبا ویژن

لباس نظامی در شیراز

لباس نظامی، یونیفرم مخصوص افراد نظامی در صنعت دفاعی کشور می باشد. این لباس باید به گونه ای باشد تا افراد بتوانند از آن در شرایط مختلف استفاده کنند. یکی از ویژگی های مهم هر لباس باید کیفیت دوخت و نوع پارچه استفاده شده برای دوخت آن باشد. در سایه روشن لباس نظامی از تولیدی های معتبر گرفته شده و کیفیت دوخت بالایی دارند. از انواع پارچه های ترگال به صورت ساده و کجراه، پارچه های کتان و پاچه های برزنتی و گورتکس در دوخت لباس نظامی استفاده می کنند. لباس نظامی در شیراز با تخفیف ویژه ای به مشتریان عزیز ارائه می شود. دو قطب تولید کننده انواع لباس نظامی در کشور، دو شهر شیراز و اصفهان هستند که به سراسر کشور لباس نظامی عرضه می کنند.

لباس نظامی شامل لباس ارتش، لباس نیروی انتظامی، لباس سپاه می باشد. هر ارگان متناسب با نوع طرح لباس آن دارای رنگ مخصوصی می باشد. این رنگ متناسب با شرایط محیطی می باشد. لباس نظامی در انواع سایزبندی با کیفیت بالا به عزیزان ارائه می شود. نوع سایزبندی برای لباس نظامی با توجه به نوع ایرانی یا خارجی بودن آن متفاوت می باشد. برای مثال برای لباس نظامی ایرانی سایزهای موجود از سایز 38 تا 52 می باشد. در فروشگاه سایه روشن علاوه بر لباس نظامی، انواع لباس کار و ایمنی، چاپ انواع اتیکت ها به صورت دستی و گلدوزی، انواع تی شرت های سربازی به همراه دیگر تجهیزات نظامی به سربازان عزیز ارائه می شود. برای دوخت لباس نظامی بیشتر از پارچه های ترگال ساده و کجراه استفاده می کنند. این پارچه ها علاوه بر مقاومت بالا دارای طول عمر زیادی هستد. برای مثال با شستوشوی زیاد دچار فرسایش نشده و در برابر نورآفتاب به زودی رنگ خود را از دست نمی دهند.

قیمت لباس نظامی به دو عامل مهم زیر بستگی دارد:

  1. نوع پارچه مصرفی و مقدار آن: پارچه های ترگال به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالایی که دارند بیشتر از پارچه های کتان و برزنتی در دوخت لباس نظامی استفاده می کنند.
  2. نوع دوخت و میزان درجه کیفی آن : میزان کیفیت در دوخت و تمیزی آن بسیار در قیمت انواع لباس نظامی موثر می باشد. این کیفیت دوخت شامل چند مورد مهم مانند میزان تمیزی، نوع دوخت و اندازه آن می باشد. هرچه دوخت لباس در ظاهر آن دخیل نباشد باعث بالارفتن کیفیت دوخت لباس نظامی می شود.